slider
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yeşilçamın Güzel Kadınları

Ağırlıklı olarak Yeşilçam'ın Öteki kadınlarına ve Erotik Türk Sinemasına ayırdığımız Yeşilçamın Güzel Kadınları köşemizde Yeşilçam'da yer alan kadın oyuncuların fotoğraflarına ve videolarına yer vereceğiz. Ayrıca Erotik Türk Sineması kapsamına giren yazılarımıza Eroçam veya Yeşilçamın Güzel Kadınları bannerlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

+18 ibaresi genel bir uyarıdır. Bu bölümde Filiz Akın, Esen Püsküllü gibi pek çok kadın sanatçımızın
fotoğraf galeri de bulunacaktır.Aşağıdaki ikonlara tıklayarak sizin için hazırladığımız Galerilere gidebilirsiniz.
Fotoğrafları tam boyutunda görüntülemek için üzerlerine tıklayınız. Bu bölüm sık sık güncellenmektedir lütfen yeniden uğrayınız.

GALERİLER:
ARZU OKAY GALERİLERİ:


CRISTINE HAYDAR (KRISTIN HAYDAR) GALERİLERİ:SUZAN AVCI GALERİSİZERRİN EGELİLER GALERİLERİ:


ESEN PÜSKÜLLÜ GALERİLERİ: (yapım aşamasında)


MELEK GÖRGÜN GALERİLERİ:


FERİ CANSEL GALERİLERİ: (yapım aşamasında)


Erotik kavramı Türk Sinemasında tamamen soyunmamış bir kadın veya göğüsleri açık ama cinsel organı görünmeyen olarak yer edinmiştir. Seksin bir tabu olduğu ülkemizde Erotik kavramı da bayağılaşmıştır. Bazen erotik diye etiketlendirelenin ne kadar Erotik olduğu da tartışılır. Sinematik olarak bu konuyu yazılarımızda irdelemeye çalışıyoruz. Erkek egemen bir toplumda Erotik kavramının tabularla ve önyargılarla geliştiği ortadadır. Biz, Filmlerin veya Fotoğrafların Erotik olması için estetik olması gerektiğini düşünüyoruz bu nedenle paylaştığımız fotoğraflarda seçici olmaya çalışıyoruz. Öte yandan görsel bir veri tabanı ve arşiv oluşturduğumuz için her zaman daha fazla fotoğrafa yer vermeye çalışacağız. Eğer sizlerde bu görsel veritabanına katkıda bulunmak isterseniz, yollayacağınız görseller Sinematik'te sizin isminizle birlikte yayınlanacaktır.Erotik Türk SinemasıErotik Türk Sineması

2011 Sinematik

Sinematik üretimi Videolar

Loading...